-
 Archiwum - styczeń 2005
-
-
7.01.2005
Witajcie w nowym roku, który zaczyna się od pojawienia nowego głównego działu na stronie. Od dzisiaj zapraszam do cześci poświęconej konferencjom, szkoleniom, itp. dotyczących marketingu politycznego i public relations - "Konferencje, szkolenia, itp.". 
W numerze 1/2005 tygodnika "Polityka" znajdziecie bardzo ciekawy artykuł o znaczeniu barw w polityce. "Spory kolorów"  to tekst głównie o historii barw w polityce. 
A już w poniedziałek kolejne nowości książkowe... warto czekać.-

8.01.2005
Zapraszam do działu "Książki, które polecam". Znajdziecie tam dwie nowe pozycje wydane niedawno przez Wydawnictwo Naukowe PWN. Pierwsze z nich to "Wiek propagandy. Używanie i nadużywanie perswazji na co dzień" autorstwa Anthony Pratkanis'a i Elliota Aronsona. Druga natomiast to nowe wydanie książki Marka Mazura "Marketing polityczny. Studium porównawcze prezydenckich kampanii wyborczych w USA i w Polsce". Więcej na temat znajdziecie w w/w dziale. Zapraszam także na strony Wydawnictwa PWN, gdzie można zakupić prezentowane książki - http:///www.pwn.com.pl

12.01.2005
Już 19 stycznia br. w Sali Czarnej Hotelu Tumskiego, Wyspa Slodowa 10 we Wroclawiu odbędzie się konferencja "Blaski i cienie polskiego marketingu politycznego". Więcej na ten temat w dziale "Konferencje, szkolenia, itp."

20.01.2005
19 stycznia 2005 r. we wroclawskim Hotelu Tumskim odbyła się konferencja "Blaski i cienie polskiego marketingu politycznego". Było ciekawie... więcej na jej temat już wkrótce. Ciekawe wnioski i spostrzeżenia.

26.01.2005
Dzisiaj kilka kolejnych propozycji książkowych. W dziale "Książki, które polecam" znajdziecie krótką recenzję 6 numeru wydawnictwa "Studia Politologiczne" - "Polska scena polityczna. Kampanie wyborcze." pod redakcją Ewy Pietrzyk-Zieniewicz. 
Zapraszam także do lektury dwóch "nowych" atrykułów. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygrywano wybory w starożytnym Rzymie polecam takst Jana Kwapisza "Jak wygrać wybory w Rzymie". Do tego wywiad z George Gorton, byłm doradcą Richarda Nixona, Ronalda Reagana, Borysa Jelcyna i byłego gubernatora Kalifornii Pete Wilsona. Od roku pracujący dla Arnolda Schwarzeneggera. Polecam!
Zapraszam więc do działu "Artykuły"
A jeśli chodzi o coś na temat wspomnianej niżej konferencji, to już w poniedziałek znajdziecie krótką relację z jej przebiegu.


(C) MACIEJ RATAJCZAK 2005 WOLSZTYN