-
 Archiwum - październik 2006
-
-
5.10.2006
Wybranym podczas najbliższych wyborów samorządowych wójtom, burmistrzom, prezydentom miast oraz radnym polecam lekturę właśnie wydanej książki Andrzeja Piaseckiego "Menadżer i polityk. Wójt, burmistrz, prezydent miasta". Książka to prawdziwe kompendium 
wiedzy na temat zasad rządzenia gminą 
i miastem. Więcej na ten temat w dziale "Książki, które polecam".
Biorąc pod uwagę wiele listów, które od Was otrzymuje w sprawie materiałów na temat minionych kampanii wyborczych, polecam książkę Agnieszki Stępczyńskiej "Marketingowe strategie wyborcze. Wybory prezydenckie w Polsce 1990-2000". Książkę znajdziesz w dziale "Książki, które polecam" wśród pozycji z roku 2004. 
-
W dniach 29-30 września br. w Nowym Tomyślu (Wielkopolska) odbyła się konferencja pod tytułem "Teoria i praktyka działalności komitetów wyborczych w wyborach samorzadowych". Więcej na ten temat już wkrótce na stronie.
-
-- Z okazji Konferencji ukazało się specjalne wydanie miesięcznika WIELKOPOLSKA W EUROPIE, w którym znalazły się m.in. teksty Krzysztofa Górskiego "Marketing polityczny, czyli praktyczna sztuka wygrywania wyborów" oraz Witolda Machury "Media relations w samorządach lokalnych - inna strona problemu (1)" Polecam lekturę (w sprawie miesięcznika proszę kontaktowac się z redakcją - redakcja_wlkpwue@poczta.fm
-
20.10.2006
Kampania w pełni! Dziś, pod dłuższej przerwie, wracamy do tamatu walki wyborczej. I od razu mocne uderzenie w postaci reklam - spotów wyborczych Ligi Polskich Rodzin. Pierwszy z nich nie wywołał większej reakcji, natomiast drugi... sami zresztą zobaczcie. Zapraszam do działu WYBORY2006.

-

(C) MACIEJ RATAJCZAK 2006 WOLSZTYN