-
 Archiwum - maj 2003
-
-
2.05.2003
Kampania przedreferendalna wkracza w ostateczną fazę... niewątpliwie najbardziej widoczną i przez to atrakcyjną - wizualizację przekazu. Na ulicach i w urzędach pojawiają się plakaty, ulotki i inne materiały zarówno zwolenników jak i przeciwników integracji z UE. Wiele z tych materiałów odnajdziesz w dziale "Kampania przedreferendalna".
6.05.2003
W dziale "Artykuły" kolejne dwa teksty - Gładkie problemy - Marka Żebrowskiego oraz Na oko - Pawła Potorocznego. Artykuły opublikowane zostały w 2000 roku w Magazynie "Brief". Polecam! 
10.05.2003
W dziale "Książki, które polecam" prezentuję kolejną książkę - "O języku polskiej polityki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych" Jerzego Bralczyka. Przypominam i proszę - oddaj swój głos na moją stronę klikając TUTAJ.
11.05.2003
Kolejne materiały z kampanii przedreferendalnej - materiały SLD, PiS oraz LPR. Zapraszam!
25.05.2003
Kampania przedreferendalna trwa. Prowadzona jest zarówno w mediach jak i na ulicach. W zabiegi o TAK dla członkostwa Polski w UE włączył się także Prezydent, który podróżuje po kraju przekonując sceptyków i umacniając zwolenników integracji. Kancelaria Prezydenta RP wydała ulotkę-broszurę oraz płytę CD dotyczącą integracji naszego kraju z Unia. Informacje o wydawnictwach znajdziesz w dziale "Kampania przedreferendalna"
Dzisiaj także prezentuję kolejną książkę. Wszystkim, którzy poszukują informacji o socjologii w polityce polecam książkę Jerzego Wiatra "Socjologia polityki". Książka nie jest nowa i zapewne wielu zainteresowanych marketingiem politycznym miało już okazję się z nią zapoznać, jednak z listów wiem, że nie wszyscy taką okazje mieli. Tym wszystkim właśnie polecam jej lekturę. Więcej w dziale "Książki, które polecam".

(C) MACIEJ RATAJCZAK 2002 WOLSZTYN