-
 Archiwum - marzec 2004
-
-
9.03.2004
Na początek przepraszam wszystkich czekających na odpowiedzi na swoje maile. Jest ich dużo i dlatego nie jest możliwe abym na wszystkie natychmiast odpowiedział. Czytam wszystkie listy i w miarę możliwości odpisuję, na każdy mail.
Dzisiaj coś specjalnego - w dziale "Telewizja" obszerny tekst na temat telewizyjnej debaty prezydenckiej 1960 roku Nixon-Kennedy. Tekst wzbogaciłem o zdjęcia i dwa filmy: zapis pierwszej i trzeciej debaty.

20.03.2004
Dzisiaj pierwszy dzień wiosny :). Już niebawem, bo 13 czerwca 2004 r., wybierzemy 54. polskich posłów do Parlamentu Europejskiego. Wkrótce więc rozpocznie się kampania wyborcza. Wystartuje ona 29 maja i potrwa do 11 czerwca 2004 r. do godz. 24.00. W związku z tym polecam zapoznać się z tekstem Ordynacji wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Szczegóły w dziale "Prawo".

21.03.2004
Kolejny artykuł z marcowego numeru Magazynu "POLITYCY". Marta Stachowska w artykule "Sztuka kreacji" stwierdza że nawet najlepszy polityk bez PR nie istnieje. Czy na pewni? Co o tym sądzą sami politycy? Czytaj w dziale "Artykuły".
Poza tym kolejna artykuł Stanisława Wielińskiego, radzącego jak zostać posłem. Szczegóły w dziale "Artykuły".

23.03.2004
Dzisiaj chcę przypomnieć wam książkę już wcześniej prezentowaną. Chodzi o "Jak wygrać wybory samorządowe?" Sergiusza Trzeciaka. Mimo, że książka ta powstała z myślą o kandydatach do władz samorzadowych, to jednak tytuł ten polecam także wszystkim myślącym o starcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wiele rad i uwag zawartych w książce ma charakter uniwersalny.
Wkrótce na stronie, dzięki uprzejmości autora, opublikowane zostaną wybrane rozdziały książki: "Strategia" i "Kampania medialna". Przypominam jednocześnie, że już teraz w dziale "Książki, które polecam" przeczytać możecie rozdziały: "Kampania bezpośrednia" oraz "Materiały wyborcze".


(C) MACIEJ RATAJCZAK 2004 WOLSZTYN