-
 Archiwum - styczeń 2003
-
-
2.01.2003
Witam w Nowy Roku! Już w styczniu dzięki uprzejmości Księgarni Internetowej BOOKSERVICE zaprezentuję kolejne, ciekawe wydawnictwa dotyczące marketingu politycznego. Zapraszam więc do częstego odwiedzania strony także w tym roku.

9.01.2003
List od wielu z Was zmobilizowały mnie do odszukania informacji na temat kampanii wyborczych w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj więc w dziale "Artykuły" prezentuje nowy tekst dotyczący tego tematu, a konkretnie przebiegu i skuteczności oddziaływania prezydenckich debat telewizyjnych w USA. Zapraszam do lektury "Kandydaci na ringu, czyli o gafach, knockout'ach i nie tylko w debatach prezydenckich".

16.01.2003
Dzisiaj pierwsza propozycja wydawnicza w tym roku. W dziale "Książki, które polecam" znajdziecie opis książki Tomasza Zaryckiego "Region jako kontekst zachowań politycznych". Zapraszam!

24.01.2003
Dzisiaj mija dokładnie rok od powstania strony "Marketing w polityce".
W tym czasie witrynę odwiedziło ponad 20.000 osób. Większość z odwiedzających (32%) to osoby, które trafiły tu gdyż interesują się marketingiem politycznym. Ponad jedna czwarta korzystających ze strony to studenci nauk humanistycznych (26%), natomiast 1/5 stanowili kandydaci w minionych (i nie tylko) wyborach. Siedemnaście procent to osoby aktywnie zajmujące się polityką. 

Tyle statystyk... Tymczasem w dziale "Książki, które polecam" prezentuję kolejną książkę. Jest to praca zbiorowa zredagowana przez Andrzeja Drzycimskiego "Komunikatorzy. Wpływ Wrażenie Wizerunek". Zapewne wielu z Was czytało już "Komunikatorów", jednak jeśli nie mieliścei tej książki w rękach to... najwyższy czas sięgnąć po nią.
Dzisiaj także trzy nowe plakaty z wyborów 1997 roku.  Zapraszam do działu "Plakaty".


(C) MACIEJ RATAJCZAK 2002 WOLSZTYN