-
 Archiwum - wrzesień 2004
-
-
3.09.2004
Nowa książka w dziale "Książki, które polecam". Jest to kolejna praca profesora Jerzego Muszyńskiego "Teoria marketingu politycznego". Szczegóły w wymienionym wyżej dziale.
-
9.09.2004
Dzisiaj kolejna ciekawa propozycja książkowa. Tym razem jest to książka, którą polecam przede wszystkim osobom rozpoczynającym swoją przygodę z marketingiem politycznym. To książka Grzegorza Ignaczewskiego "Specyfika marketingu politycznego w Polsce". Więcej w dziale "Książki, które polecam".
A wkrótce kolejne publikacje... oj będzie tego sporo!
-
16.09.2004
Dzisiaj kolejna nowość z rynku wydawniczego. Tym razem w dziale "Książki, które polecam" pozycja wydana przez Wydawnictwo LTW autorstwa Witolda Ferenca, Rafała Mrówki i Sylwii Wilkos "Komunikacja polityczna. Jak wygrać wybory?" Polecam i zapraszam!
Książka do nabycia na stronach Wydawnictwa LTW:
http://www.ltw.com.pl
-
17.09.2004
"Psycholodzy twierdzą, że o naszym nastawieniu do innych decydują w ogromnym stopniu ich wygląd i mowa ciała. Dziś by być skutecznym w życiu publicznym, nie wystarczą dobry program i najlepsze chęci - trzeba jeszcze umieć się "sprzedać". W dobie wszechwładnej telewizji i prasy wykorzystującej coraz częściej obraz jako element przekazu polityk musi przede wszystkim wiarygodnie wyglądać." (...)
Zapraszam do działu "Artykuły", w którym znajdziecie całość tekstu Marceliny Sadowskiej "Proszę o przyjemny wyraz twarzy" z Magazynu POLITYCY.

(C) MACIEJ RATAJCZAK 2004 WOLSZTYN